_ О нас

О нас

Компанія «FotoMax» працює на ринку поліграфічних послуг з 2015 року і надає різні послуги в області поліграфії і поширення рекламної продукції, послуги дизайну поліграфічної продукції, а також послуги з виготовлення сувенірної продукції та інші рекламні послуги. Ми друкуємо різноманітну поліграфічну продукцію, що відповідає необхідним стандартам якості, надаємо послуги з додрукарської підготовки, друкарських і післядрукарських робіт. Наш професіоналізм дозволяє отримати саме той ефект, який ви очікуєте від своєї рекламної продукції.


Комплексний підхід до поліграфії - це один з найбільш очевидних принципів нашої роботи. Уміння нашого персоналу запропонувати вам найбільш вигідний для Вас варіант, допомогти на всіх стадіях поліграфічних робіт є стилем нашої компанії. Виробництво продукції ведеться жорстко на підставі технологічного плану і контролюється начальниками змін і майстрами ділянок. Далі продукція проходить друкарську обробку та оздоблювальні операції.


Політика компанії «FotoMax» полягає в забезпеченні своїх клієнтів високоякісною поліграфічною продукцією в умовах максимальної надійності та передбачуваності технологічного циклу, а також в індивідуальному підході до кожного клієнта в умовах гнучкої цінової політики.


Стиль роботи поліграфічної компанії «FotoMax» - професіоналізм, помножений на доброзичливість в сукупності з оперативністю!
Оперативність виконання поліграфічних робіт забезпечується наявністю всього необхідного обладнання в нашій друкарні. Використання сучасних технологій в поліграфії дозволяє досягати високої ефективності реалізованих нами проектів.
Для постійних клієнтів ми робимо знижки на всі види друкарських робіт і безпосередньо на друк. Ми також надаємо спеціальні знижки при великих обсягах робіт.


Ви можете замовити поліграфічну продукцію за допомогою online замовлення. Консультанти нашого центру поліграфії готові надати вам допомогу з усіх питань і підрахувати вартість Вашого замовлення. А служба доставки привезе Ваше замовлення в будь-яку точку України!